Kolejni piłkarze w kręgu zainteresowań Górnika ()

Górnik szuka wzmocnień przede wszystkim na pozycje, gdzie w pierwszej części sezonu miał problemy, a więc boki obrony czy pomocy. Wzmocniona ma być przede wszystkim defensywa. Według nieoficjalnych informacji zabrzanie zainteresowani są takimi zawodnikami, jak Arkadiusz Malarz, Ariel Borysiuk, Maciej Gajos czy Tomasz Jodłowiec. W grę mogą też wchodzić inni, oprócz Borysiuka piłkarze Lechii, jak Grzegorz Wojtkowiak czy Michał Mak, którzy w zespole lidera ekstraklasy grają mało, bądź wcale, jak były reprezentant Polski Wojtkowiak.
W pierwszej części sezonu „górnicy” na koncie strat mają aż 37 bramek. To o trzy gole więcej niż w całym sezonie 2016/17, który dał drużynie prowadzonej przez Marcina Brosza ekstraklasową promocję. W tej sytuacji w Zabrzu rozglądają się też za nowym bramkarzem. Wiadomo, że Górnik sonduje możliwość pozyskania doświadczonego Malarza, który stracił miejsce w zespole Legii na rzecz znacznie młodszych konkurentów. Słuchając jego wypowiedzi z przeszłości na temat zabrzańskiego klubu należy się jednak zastanowić, czy jego ewentualne sprowadzenie będzie udanym posunięciem „górników”? (W 2015 mówił, że jeśli tylko Górnik w następnym sezonie będzie zagrożony degradacją, to Legia zrobi wszystko, żeby spadł z ekstraklasy… – przyp. red.).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online