Ariel Borysiuk nie zagra przy Roosevelta? ()

Blednie mocno perspektywa zatrudnienia przy Roosevelta pomocnika Lechii, Ariela Borysiuka. Ariel Borysiuk miał być jednym z najpoważniejszych wzmocnień Górnika. Tymczasem na przeszkodzie w przeprowadzce z Gdańska do Zabrza staną najprawdopodobniej kwestie finansowe. Górnik nie jest w stanie zaoferować zawodnikowi dokładnie takiego samego wynagrodzenia, jakie pobiera on w dotychczasowym miejscu pracy. 
Jego umowa z gdańskim klubem obowiązuje do czerwca 2021 roku. To dla szefów aktualnego lidera ekstraklasy spory kłopot. Nieoficjalnie wiadomo bowiem, że piłkarz inkasuje 90 tysięcy złotych miesięcznie. Tak wysoka pensja jest dla budżetu Górnika nie do przyjęcia. Zabrzanie zaproponowali więc, że będą płacić zawodnikowi 50 proc. uposażenia. Druga połowa leżałaby w gestii Lechii.
Na takie rozwiązanie nie przystał jednak prezes gdańskiego klubu, Adam Mandziara. Spodziewany transfer utknął zatem na mieliźnie, przy czym mniejsze pole manewru ma w tym temacie potencjalny nabywca. Jeśli żadna ze stron nie zmieni stanowiska, Borysiuk koszulki Górnika w tym półroczu nie założy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online