Górnik chce Macieja Sadloka ()

Obrońca Wisły jest kolejnym z piłkarzy na liście życzeń Górnika. W krakowskim klubie piłkarze nie dostają pensji od lata. W tej sytuacji wielu z nich złożyło już wnioski o spłatę zaległości. Na początku roku zdecydowała się też na to dwójka obrońców, Rafał Pietrzak i Maciej Sadlok. Ten drugi znalazł się w orbicie zainteresowań zabrzan, szukających wzmocnień w defensywie po tym, jak w pierwszej części sezonu stracili aż 37 bramek. 
Sadlok to uniwersalny zawodnik, która w obronie zagra praktycznie na każdej pozycji. Pokazał to wcześniej w Ruchu, pokazał w Wiśle. Na swoim koncie ma już 250 ekstraklasowych wstępów. W pierwszej części sezonu Sadlok wystąpił w 17 ligowych meczach „Białej Gwiazdy”. Nie zagrał w ostatnim spotkaniu przeciwko Lechowi, bo przeszedł zabieg przepukliny pachwinowej. Jego ewentualne przyjście do Zabrza byłoby solidnym wzmocnieniem.
Co z ewentualnymi nowymi zawodnikami, o których mówi się, że mogliby trafić do Zabrza? - Dla nas optymalnie byłoby, żebyśmy do czasu pierwszego treningu w tym roku porozumieli się z piłkarzami, którzy mieliby ewentualnie u nas występować – mówi krótko prezes Górnika Bartosz Sarnowski.
Po świąteczno-noworocznej przerwie zabrzanie spotykają się na pierwszym treningu w czwartek, żeby już następnego dnia polecieć na pierwszy z dwóch zimowych obozów do cypryjskiej miejscowości Protaras, która będzie miejscem przygotowań Górnika do drugiej części rozgrywek ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online