Legia zaproponowała wymianę Górnikowi ()

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Szymona Żurkowskiego. Przedstawiciele mistrza Polski zaproponowali Górnikowi ofertę, która składała się z gotówki, ale i czterech piłkarzy. Zabrzański klub ją odrzucił.
Do takich informacji dotarł dziennik "Sport", który poinformował, że Legia Warszawa wpadła na ciekawy pomysł pozyskania Szymona Żurkowskiego. 
Mistrzowie Polski, oprócz gotówki (nie jest znana kwota), zaoferowali zabrzańskiemu klubowi czterech piłkarzy, tych, którzy nie znaleźli się w kadrze na obóz do Portugalii.
"Sport" podaje, że w grę wchodzili Tomasz Jodłowiec, Arkadiusz Malarz i podobno Krzysztof Mączyński z Jose Kante. Górnik tę ofertę odrzucił, ponieważ woli sprzedać piłkarza za dużo większe pieniądze za granicę. Mówi się o 12 milionach złotych.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online