Górnik chciał Mateusza Możdżenia ()

Mateusz Możdżeń podpisze dzisiaj z Zagłębiem Sosnowiec półtoraroczny kontrakt. Wcześniej odrzucił ofertę m.in. Górnika Zabrze, który proponował umowę o dwa lata dłuższą...
O względy tego zawodnika starało się tej zimy kilka innych drużyn. Jako pierwsza adorację rozpoczęła... Korona, która zaproponowała przedłużenie wygasającego z końcem bieżącego sezonu kontraktu. Piłkarz grzecznie jednak odmówił. Następnie odrzucił oferty Dinama Bukareszt i Dundee FC. Przemożny wpływ na jego decyzję miał fakt, że zaledwie trzy tygodnie temu przyszedł na świat jego syn. Względy rodzinne wykluczyły dalsze eskapady z automatu.
Co ciekawe, najbardziej gorliwie o angaż Możdżenia zabiegał Górnik Zabrze. Po cichu toczyła się zatem zacięta rywalizacja o zawodnika między dwoma zespołami, które zamykają obecnie ligową tabelę i które w tym półroczu stoczą bój o uniknięcie degradacji. Mimo że 14-krotni mistrzowie Polski kładli na stół 3,5-letnią umowę, piłkarz wybrał ofertę Zagłębia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]