Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Waldemar Fornalik (trener Piasta): - Bardzo cenne zwycięstwo, na trudnym terenie, z bardo dobrą drużyną. Nie było łatwo, mówiłem, że Górnik się wzmocnił zimą i jest lepszy niż jesienią. Początek meczu to pokazał. Mieliśmy szczęście w pierwszej sytuacji, a potem świetnie bronił Plach. Aż tak klarownych sytuacji jak Górnik nie mieliśmy, ale czasem liczy się wyrachowanie i mądrość. W końcówce mogliśmy to lepiej rozegrać. To kolejne zwycięstwo, ale nie wiem czy 43 punkty już gwarantują awans do grupy mistrzowskiej, aż taki dobry z matematyki nie jestem. Na pewno jesteśmy bardzo blisko.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Myślę, że liczba niewykorzystanych sytuacji rzutuje na wynik derbów. Dla nas ważna była też kontuzja Pawła Bochniewicza i to pokazało, jak ważnym jest on elementem. To może takie trochę upraszczanie sytuacji, ale te dwie kwestie były istotne. Postawiłem na Michała Koja na lewej obronie, bo jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i grał w większej liczbie meczów bardziej nacechowanych emocjonalnie. Na gorąco nie chcę oceniać zachowania Martina Chudego, cała sytuacja po której doszło do tego rzutu wolnego nie powinna się zdarzyć.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online