Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jacek Zieliński (trener Arki): "Bardzo ważny mecz za nami, ale niestety go przegraliśmy. To jest 15. mecz z rzędu bez zwycięstwa, to już jest ciężka sprawa. Próbujemy ten fakt jakoś zresetować, wyrzucić z głów piłkarzy, ale nam się to nie udaje. Był to specyficzny mecz, było dużo gry w środku pola. Nie stworzyliśmy sobie jakichś wspaniałych sytuacji do zdobycia gola. Nasza siła ognia była znikoma. Jednak takiego spotkania jak nie uda się wygrać, to nie można go przegrać. Mieliśmy rozpisane stałe fragmenty gry, a gdy padła bramka, zrobiła się jakaś dziura w polu karnym. Kamil Zapolnik będąc sam strzelił głową. Potem Górnik bardzo dobrze zorganizowany w defensywie, nie dał nam dużego pola manewru. Mieliśmy jednak dwie sytuacje, w tym strzał Luki Zarandii, po którym piłka o centymetry minęła słupek. W efekcie jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Przed nami sześć spotkań, w których musimy wnieść się na wyżyny naszych umiejętności. Dodatkowo coraz cięższa robi się nasza sytuacja kadrowa. Trudno powiedzieć co będzie z Michałem Janotą. Dopiero we wtorek będą diagnozy lekarskie. Jednak nie składamy broni. W czwartek u siebie mamy mecz Miedzią. To już dla nas jest mecz o życie".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Chcieliśmy grać dziś bardzo zdyscyplinowani z tyłu, zmienić nieco proporcje na boisku. Chodzi tu o mniejszą niż w poprzednich spotkaniach u siebie ilość zawodników zaangażowanych w grę ofensywną. W efekcie nie stwarzaliśmy sobie tylu sytuacji podbramkowych co wcześniej. Jednak na obecnym etapie najważniejszy jest klub. Cieszę się niezmiernie, że w takim trudnym meczu zdobyliśmy trzy punkty".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]