Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków ()

Terminarz spotkań grupy spadkowej został tak ułożony, że w przyszłym tygodniu pilkarze Górniak w roli gospodarza zagrają na własnym boisku dwa prestiżowe mecze - z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków. O godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż zamknięta biletów na oba spotkania. Tradycyjnie pierwsza doba zarezerwowana jest dla członków Programu Trójkolorowi. 
W poniedziałek 29 kwietnia zagramy po raz drugi tej wiosny z Zagłębiem Sosnowiec na Roosevelta. Mało tego, już cztery dni później, czyli 3 maja, na stadion w Zabrzu – również drugi raz w tym roku - zawita Wisła Kraków. Kibicom nie trzeba przypominać, że to nie tylko mecze ważne dla układu ligowej tabeli, ale też bardzo prestiżowe.
Wspomnienia z ostatnich wizyt tych klubów są bardzo dobre. 2:0 z Wisłą, 2:1 z Zagłębiem, na trybunach kilkanaście tysięcy widzów dopingujących biało-niebiesko-czerwonych. Liczymy na powtórkę, oczywiście przy wsparciu fantastycznych kibiców Górnika. Tym bardziej, że to może być decydujący tydzień dla układu ligowej tabeli. Z Zagłębiem zagramy w poniedziałek o 18.00, z Wisłą w majowe święto o 20.30. Podpowiadamy i apelujemy, by kupować bilety wcześniej w kasach lub przez internet, a nie w ostatniej chwili, co pomoże uniknąć stania w długich kolejkach. Jest mecz, jest święto! Na Górniku zawsze.

W pierwszym etapie sprzedaży bilety można nabywać wg. następującego harmonogramu:

SKLEP KIBICA - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00;

CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 20:00;

GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 19:00;

BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) - czynne w poniedziałki i środy 10:00 - 17:30, we wtorki, czwartki i piątki 08:30 - 16:00 oraz w soboty 10:00 - 13:00.

ON-LINE - za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl.

Wszystkie mecze rundy finałowej są meczami typu STANDARD.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]