Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Myślę, że oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie. Wiele się działo na boisku i to takich pozytywnych rzeczy. Myślę, że kibice byli zadowoleni z tego, co zobaczyli. Mieliśmy jakiś pomysł na ten mecz, mimo sytuacji z początku. Dążyliśmy cały czas, aby zdobyć bramkę kontaktową a później pomyśleć o zwycięstwie. Nie udało się doprowadzić do remisu w pierwszej połowie, ale to nie zmieniło naszego nastawienia. Doprowadziliśmy do remisu i staraliśmy się iść za ciosem, co się udało. Cieszymy się z wygranej, ale nie myślę o tym, czy już mamy zapewnione utrzymanie. Różnice są niewielkie i po jednej kolejce dużo się zmienia w tabeli. Myślimy o poniedziałkowym meczu, gdzie znowu będziemy chcieli wygrać".

Vitezslav Lavicka (trener Śląska): "Ciężko coś powiedzieć. Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ważny mecz. Mieliśmy dobry początek meczu, pierwsza akcja i rzut karny. Później rywale szli w górę, byli aktywniejsi, mieli dobrą organizację gry. Początek drugiej połowy, rzut karny dla rywali i 1:1. Czuć było, że jakość Górnik ma większą. Moi zawodnicy walczyli, ale stały fragment gry i zrobiło się 2:1 dla przeciwników. Było już po nas. Sytuacja jest trudna. Nasza tendencja jest taka, że jesteśmy coraz niżej w tabeli. Wierzę jednak w moich zawodników, zmobilizujemy się na ostatnie mecze, tak aby się utrzymać. Ale teraz sytuacja jest trudna".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]