Marcin Brosz musi dokonać zmian ()

Michał Koj nie zagra już do końca sezonu. Dla obrońcy Górnika runda wiosenna jest pechowa. W tym roku wystąpił w tylko czterech meczach ligowych. Ostatni raz na początku marca w derbach z Piastem (0:2), w których został ukarany czerwoną kartką. Później nie grał ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego. Niedawno wyleczył uraz, ale nabawił się poważnej choroby. 
– W ubiegłym tygodniu w nocy poczułem silny ból brzucha. Następnego dnia był taki, że nie byłem w stanie zrobić kroku. Okazało się, że niezbędny był natychmiastowy zabieg – mówi obrońca, który przeszedł operację jelita. – Nie wiem, jak długo potrwa przerwa w grze, najpierw muszę wrócić do zdrowia – dodaje.
Brosz stanął przed koniecznością dokonania zmian w składzie w porównaniu do konfrontacji ze Śląskiem (2:1), bo zabraknie podstawowego stopera Przemysława Wiśniewskiego, który będzie pauzował za kartki. Pod znakiem zapytania stoi występ Borisa Sekulicia. W czwartek Serb ze słowackim paszportem był z drużyną we Wrocławiu, ale nie znalazł się w meczowej osiemnastce z powodu anginy. Prawdopodobnie Wiśniewskiego zastąpi Dani Suarez, który jest bliski przedłużenia umowy z klubem. Jego kontrakt wygasa w czerwcu. Górnik chce go zatrzymać, a Hiszpan planuje kolejny sezon spędzić w Zabrzu. Strony muszą się jednak porozumieć w kwestiach finansowych. Z kolei na prawej obronie Sekulicia ma zastąpić Adam Örn Arnarson, który jest jego zmiennikiem.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]