Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Vaclovo Ivanauskas (trener Zagłębia): - Po pierwsze muszę przyznać, że zwycięstwo Górnika jest w pełni zasłużone. To był najgorszy mecz Zagłębia, odkąd jestem trenerem tego zespołu. Biorę odpowiedzialność za tę porażkę na siebie. Zrobiłem kilka błędów przy ustaleniu składu. Okazało się, że niektórzy nie byli przygotowani do takiej walki. 

Marcin Brosz (trener Górnika): - Cieszymy się niezmiernie, że wreszcie potrafiliśmy kontrolować przebieg spotkania od początku do końca, że zachowaliśmy czyste konto i cztery razy trafiliśmy do bramki Dawida Kudły. Cieszą bramki, ale także ilość stworzonych sytuacji oraz sposób poruszania się moich zawodników po boisku. Widać, że robimy postępy, lepiej gramy w każdej formacji. Potrafiliśmy zagrać bardzo dobrze w tak ważnym spotkaniu. Cieszymy się, ale zdajemy sobie sprawę, że jest sporo do poprawy. Mamy nad czym pracować. Chcę serdecznie zaprosić kibiców na piątkowe spotkanie z Wisłą Kraków. To dla nas bardzo ważny mecz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]