Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Pierwsza rzecz, która nam się rzuciła w oczy, to transparent, który kibice wywiesili po meczu - "Szymon Żurkowski, dziękujemy". Proszę mi wierzyć, to są bardzo ważne rzeczy dla Szymona, nas wszystkich, pokazują jak klub jest silny, mocny, a nasza praca jest doceniana. To są ważne rzeczy małe, a kiedy je akcentujemy, to są bardzo przyjemne. Po drugie, na pewno ewenementem jest Igor (Angulo - PAP). Wydaje mi się, że to jest duży wyczyn, że zawodnik dwa sezony z rzędu strzela powyżej 20 bramek. To nie jest proste, Igor dał nam bardzo ważne punkty w 1. lidze, co spowodowało, że tu jesteśmy, a teraz podtrzymuje swoją formę tak ważną dla siebie i w szczególności dla całego naszego klubu.
- Dziękuję zespołowi, bo proszę mi wierzyć, cały rok, w szczególności ta runda była dla nas pod względem fizycznym, a przede wszystkim emocjonalnym, bardzo trudna. To była duża odpowiedzialność za cały klub, jego przyszłość i niezmiernie się cieszymy, że udało nam się osiągnąć tak ważny cel.

Gino Lettieri (trener Korony): - Jak zawsze gramy, próbujemy grać piłką, ale nie strzelamy goli. W przerwie mówiłem jednemu ze swoich asystentów, że wyjdziemy, znowu będziemy grać, ale w pewnym momencie Angulo przejmie piłkę i zdobędzie bramkę. Jak widzieliśmy, dokładnie tak się stało. W ten sposób mógłbym zostać milionerem, bo przewidziałem i bramkę i nazwisko człowieka, który ją strzelił. Wydaje mi się, że na boisku zostawiliśmy bardzo dużo pracy, było widać, że chcieliśmy grać.
- W tym momencie tracimy Elię Soriano, następnego napastnika, który strzelił dla nas kilkanaście bramek. W tej chwili nie jest łatwo na rynku transferowym znaleźć takiego zawodnika, który będzie tyle bramek strzelał i chciał dla nas grać. To jest naszą pracą, żeby ten zespół wzmocnić i wydaje mi się, że trzech, czterech ofensywnych zawodników będziemy stanie w tym okienku transferowym sprowadzić. Przekazałem drużynie przed meczem, że głównym celem jest zdobycie 50 punktów. Nie udało nam się to, dlatego myślę, że to będzie nasz cel na kolejny sezon.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online