Boris Sekulić czeka na rozmowy ()

– Nie wiem, czy tu zostanę, ale nigdy gra w piłkę nie sprawiała mi takiej radości – mówi obrońca, Boris Sekulić.
W lutym Serb ze słowackim paszportem podpisał kontrakt z zabrzańską drużyną, obowiązujący do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. Runda wiosenna była dla niego bardzo udana. W trzynastu meczach zdobył dwie bramki, miał trzy asysty i grał skutecznie w pobliżu własnej bramki. Górnik chce, aby Boris Sekulić nadal występował przy Roosevelta. Możliwe, że jeszcze w tym tygodniu dojdzie do rozmów działaczy z piłkarzem. – Mamy rozmawiać w ciągu najbliższych dni – przyznaje. Czy uniwersalny gracz (może występować na każdej pozycji w obronie oraz jako defensywny pomocnik) zostanie w Zabrzu? – Nie podjąłem decyzji, ale nigdy jeszcze w swojej karierze gra w piłkę nie sprawiała mi takiej radości. Atmosfera w zespole, w klubie, warunki pracy, żywiołowo reagujący kibice, ładny stadion – wymienia Sekulić, który wcześniej występował w swojej ojczyźnie, na Słowacji i w Bułgarii. – Granie tutaj w Polsce to ogromna przyjemność. Dużym atutem ekstraklasy są porządne obiekty i kibice, ale mam 27 lat i muszę wszystko dokładnie przemyśleć, bo to bardzo ważna dla mnie decyzja, dotycząca przyszłości – dodaje zawodnik, któremu podobał się także ofensywny styl gry Górnika.
– Lubię otwarty futbol, kiedy drużyna atakuje, a nie parkuje autobus we własnym polu karnym. Mecze ekstraklasy są na pewno ciekawsze dla kibiców niż spotkania ligi słowackiej. Padają bramki, sporo się dzieje, rzadko spotkania kończą się bez goli. Trener Brosz zawsze oczekiwał wygranej – dodaje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online