Marcin Brosz dalej będzie trenerem Górnika ()

To na razie nieoficjalna informacja, która ma zostać potwierdzona wkrótce, ale jest niemal pewne, że trenerem Górnika dalej będzie Marcin Brosz.
Zabrzanie treningi rozpoczynają 17 czerwca. Co w takim razie z umową szkoleniowca? Nieoficjalnie wiadomo, że zostanie ona przedłużona. Szczegóły mają być podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach. 
Tymczasem Górnik czyni starania o zatrzymanie tak ważnych graczy, jak obrońca Paweł Boczniewicz czy gruziński pomocnik Walerian Gwilia, który jest wypożyczony ze szwajcarskiego FC Luzern. Górnik treningi, jak wspominaliśmy, wznawia 17 czerwca, na miesiąc przed rozpoczęciem nowego sezonu. Wśród sparingpartnerów nie brakuje zagranicznych rywali. Klub szczegóły ma podać w tym tygodniu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]