Kadra Górnika na zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim ()

Na pierwszy obóz przygotowawczy do Wodzisławia Śląskiego, gdzie Górnik Zabrze przebywać będą do najbliższej soboty, uda się 25 zawodników.
W obozie nie wezmą udziału Tomasz Loska i Paweł Bochniewicz, którzy uczestniczą w młodzieżowych mistrzostwach Europy, a także zmagający się z urazami Adam Örn Arnarson, Michał Koj oraz Adam Ryczkowski. 
Wraz z zespołem do Wodzisławia Śląskiego udadzą się Dawid Kudła (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń), 21-letni gambijski pomocnik Alasana Manneh z grającego w bułgarskiej ekstraklasie Etyru Wielkie Tyrnowo, w barwach którego w poprzednim sezonie rozegrał 22 mecze i strzelił dwa gole. 23-letni szwajcarski napastnik Arthur Njo-Léa, który w poprzednim sezonie zagrał 27 meczów w FCV Dender EH w III lidze belgijskiej i zdobył cztery gole oraz 21-letni niemiecki napastnik Kempes Tekiela ostatnio grający w IV lidze niemieckiej w rezerwach BV Borussia 1909 (Dortmund), zdobył jednego gola w dziesięciu występach w lidze.

Z wypożyczenia z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza do Górnika wraca Dariusz Pawłowski.

Ponadto 18-letni Michał Rostkowski z ROW-u 1964 Rybnik podpisał z Górnikiem dwuletnią umowę.

Kadra na obóz przygotowawczy w Wodzisławiu Śląskim:

Bramkarze: Daniel Bielica, Martin Chudý, Dawid Kudła, Jakub Szymański.

Obrońcy: Bartłomiej Eizenchart, Adrian Gryszkiewicz, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski.

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Ishmael Baidoo, Wojciech Hajda, Jesús Jiménez, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Mateusz Matras, Szymon Matuszek, Michał Rostkowski, Maciej Stefanowicz, Łukasz Wolsztyński.

Napastnicy: Igor Angulo, Arthur Njo-Léa, Kempes Tekiela, Kamil Zapolnik.

Na zakończenie obozu, w sobotę 22 czerwca piłkarze Górnika zagrają mecz sparingowy z GKS-em Katowice.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online