Bartosz Nowak na celowniku Górnika ()

Po odejściu Waleriana Gwilii i Szymona Żurkowskiego w środku pomocy zabrzańskiej drużyny powstała wyrwa niczym krater wulkaniczny. Nic więc dziwnego, że śląski klub poszukuje kreatywnego pomocnika. Na liście jest Bartosz Nowak ze Stali Mielec. 
25-letni zawodnik ma za sobą świetny sezon w pierwszoligowej Sali Mielec. W poprzednim sezonie zdobył 10 bramek i dołożył 11 asyst, będąc wyróżniającą się postacią nie tylko mieleckiego klubu, ale i całej ligi. Nic więc dziwnego, że jego świetna gra nie uszła uwadze ekstraklasowych trenerów. Pomocnikiem interesował się m.in. Śląsk Wrocław, ale obecnie zakusy w jego stronę czyni Górnik, a trener Marcin Brosz bardzo ceni tego zawodnika. Nowak pokazał w przeszłości, że spokojnie jest w stanie sobie poradzić w ekstraklasie.
W sezonie 2016/17 rozegrał 17 spotkań w elicie w barwach Ruchu Chorzów. Teraz po zebraniu kolejnych doświadczeń i rozegraniu najlepszego sezonu w karierze, chciałby ponownie spróbować swoich sił w ekstraklasie. Na razie największą przeszkodą jest jednak ważny kontrakt Nowaka ze Stalą Mielec. Umowa obowiązuje jeszcze przed dwa lata, ale piłkarz ma zapisaną w kontrakcie sumę odstępnego. Górnik jest skłonny zapłacić, ale chciałby wynegocjować korzystniejszą cenę. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]