Kadra Górnika na zgrupowanie w Poznaniu ()

28 zawodników znalazło się w kadrze Górnika Zabrze na rozpoczynające się dzisiaj przedsezonowe zgrupowanie w Poznaniu, które potrwa do 7 lipca.
W kadrze znaleźli się testowani przez ostatnie dni Dawid Kudła, Juan Bauzá i Alasana Manneh oraz Bartosz Sekuła, Bartłomiej Eizenchart i Daniel Ściślak z trzecioligowych rezerw. W poniedziałek do zespołu dołączy Paweł Bochniewicz. 

Z powodu kontuzji na obóz nie pojechali Adam Örn Arnarson, Wojciech Hajda oraz Adam Ryczkowski.

Kadra Górnika na obóz w Poznaniu:

Bramkarze: Martin Chudý, Dawid Kudła, Tomasz Loska, Bartosz Sekuła.

Obrońcy: Paweł Bochniewicz, Bartłomiej Eizenchart, Adrian Gryszkiewicz, Erik Janža, Michał Koj, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski.

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Ishmael Baidoo, Filip Bainović, Juan Bauzá, Jesús Jiménez, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Mateusz Matras, Szymon Matuszek, Michał Rostkowski, Daniel Ściślak, Łukasz Wolsztyński.

Napastnicy: Igor Angulo, Piotr Krawczyk, Kamil Zapolnik.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]