Co dalej z Pawłem Bochniewiczem? ()

Górnik złożył ofertę włoskiemu Udinese odnoście pozyskania młodzieżowego reprezentanta Polski Pawła Bochniewicza. Chcą go też jednak kluby Championship.
Umowa wypożyczenia – drugiego kolejnego – skończyła się wczoraj. Co z jego przyszłością? Przed wyjazdem na MME do Włoch i San Marino Paweł Bochniewicz tłumaczył: – Nie chcę teraz rozwodzić się nad tym co będzie, bo koncentruję się na czekających nas Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. To jest teraz najważniejsze. Po turnieju zobaczymy, co się wydarzy – mówił.
Na Euro pokazał się z dobrej strony w meczu z Włochami, który biało-czerwoni po heroicznym boju wygrali 1:0. Był to jego jedyny występ w wyjściowym składzie. Z Belgami wszedł na boisko w końcówce, a z Hiszpanami nie wystąpił.
Dobre spotkanie z Italią skutkuje tym, że ma zagraniczne oferty. Chodzi o kluby z Championship – tak przynajmniej twierdzi jego menedżer. O zainteresowaniu Anglików Polakiem mówiło się już zresztą wiosną.
Żeby pozyskać Pawła Bochniewicza trzeba jednak rozmawiać z Udinese, bo zawodnik wciąż ma ważny kontrakt z Włochami. Górnik już złożył klubowi Serie A swoją propozycję. Najbliższe dni zdecydują jaka będzie przyszłość zawodnika. Jeśli w poniedziałek pojawi się na zgrupowaniu zabrzan, to znaczy, że wszystko jest na dobrej drodze. Zresztą w ostatnim wywiadzie dla weszło.com mówił jasno. – Mogę obiecać, że jeśli Polska, to tylko Górnik Zabrze. I nie mówię tego, tak jak „Vako” Gwilia, który poszedł do Legii – stwierdził zżyty z Zabrzem obrońca.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]