Forum
 

Kluby z Ekstraklasy chcą Igora Angulo ()

Jak mówi odpowiedzialny za transfery w Górniku Artur Płatek, kluby ekstraklasy pytają o możliwość pozyskania Igora Angulo.
Od kiedy w sierpniu 2016 roku doświadczony napastnik z Kraju Basków trafił do Zabrza, to strzela jak na zawołanie. Teraz jak się okazuje są chętni na jego usługi. Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu osobą Angulo ekipami z Chin, tak było w poprzednim roku. Teraz chodzi o kluby z ekstraklasy! – Są zapytania o Igora i są to zapytania z ekstraklasowych klubów. Kto nie chciałby w swoim zespole króla strzelców? – mówi Artur Płatek, który odpowiada w Górniku za transfery.
O jakie kluby chodzi? Na pewno są wśród nich drużyny, które w poprzednim sezonie miały kłopoty ze zdobywaniem punktów i goli, ale nie tylko. W futbolowym światku Angulo ma nieskalaną opinię. Jest prawdziwym zawodowcem, od którego młodsi mogą się tylko uczyć. Do tego jest w życiowej formie, co pokazuje na treningach i w trakcie meczów. Gwarantuje przy tym sporą ilość bramek w sezonie.
W Górniku już stał się częścią historii klubu, wchodząc do dziesiątki najskuteczniejszych zawodników w historii. A przecież wszystko uczynił w ledwie 3 lata!
Angulo ma dalej ważny kontrakt z Górnikiem. Obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku. Jak sam mówi w Zabrzu czuje się najlepiej i chętnie zostałby tam jeszcze dłużej. Jesienią, jeżeli nic niespodziewanego nie wydarzy się teraz, klub powinien zacząć rozmawiać z doświadczonym napastnikiem na temat przedłużenia umowy. W naszej lidze, co pokazał przykład właśnie Angulo czy Marcina Robaka w poprzednim sezonie, gole można zdobywać grubo po 30.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online