Forum
 

Igor Angulo: Górnik jest najważniejszy ()

Rozmowa z Igorem Angulo, najlepszym napastnikiem Górnika i ekstraklasy.
» Odpowiedzialny za transfery Artur Płatek mówi, że inne kluby ekstraklasy interesują się pana osobą. Czy coś o tym panu wiadomo?
Igor Angulo: – Nie, nie słyszałem o tym, ale nie jest to jakaś wielka niespodzianka. Zdaje sobie sprawę, że w ekstraklasie są czy mogą być kluby, które są zainteresowane sprowadzeniem mnie. 

» A wyobraża pan sobie grę w innym klubie niż Górnik?
- Nawet o czymś takim nie myślałem. Zresztą nikt z Górnika nie rozmawiał ze mną na ten temat. Nie ma co o tym myśleć czy rozważać. Jestem teraz z drużyną na zgrupowaniu i koncentruje się na jak najlepszym przygotowaniu do rozgrywek. To jest teraz najważniejsze.

» Jakie warunki macie na obozie w Poznaniu?
- Za nami pierwsze mecze sparingowe. Do tego praca nad wytrzymałością i taktyką, czyli nad tymi aspektami, które w tym okresie są najważniejsze. Na tym wszystkim się teraz skupiamy.

» Przy okazji meczu z AEK Larnaka miał pan możliwość rozmowy z trenerem Cypryjczyków Imanole Idiakezem. Skąd się znacie?
- Siedem lat temu był moim szkoleniowcem w klubie Real Irun.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online