Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): – Na pewno bardziej mi się podobała druga połowa, w której było więcej sytuacji, więcej się działo na murawie. Tak naprawdę ten mecz mógł się skończyć każdym rezultatem, dzisiaj mamy podział punktów. My też byśmy chcieli, aby nasz zespół zawsze prezentował się tak jak dzisiaj w drugiej połowie. Czeka nas jeszcze dużo treningów, by być lepszym zespołem niż dzisiaj pokazaliśmy. Tak ogólnie dzisiaj plusem była ilość naszych strzałów w światło bramki. Możemy być zadowoleni, że na trudnym terenie stworzyliśmy sobie tyle sytuacji.

Patryk Kniat (drugi trener Wisły): – Myślę, że mecz mógł się podobać. Z perspektywy ławki działo się dzisiaj wszystko. Moim zdaniem trochę za dużo było kontrowersji w dzisiejszym meczu, przy sytuacjach bramkowych, faul na Zawadzie w polu karnym bez żółtej kartki, wcześniej Janza za faul na Rzeźniczaku również bez upomnienia, za chwile ma żółtą kartkę za zagranie ręką. W sytuacji bramkowej dla Górnika zauważyliśmy z ławki trzy kontrowersje. Najpierw faul na Zawadzie, potem na Szwochu i następnie wracający ze spalonego zdobywca bramki – Igor Angulo. Reasumując trzeba szanować ten punkt, bo ta kolejka pokazała że żaden gospodarz nie wygrał. Nam się udało zdobyć punkt na inaugurację sezonu i jesteśmy z niego zadowoleni.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]