Kamil Zapolnik: Jest niedosyt ()

Rozmowa z Kamilem Zapolnikiem, pomocnikiem Górnika.
» Z remisu na wyjeździe na inaugurację rozgrywek z Wisłą Płock jesteście zadowoleni?
Kamil Zapolnik: – Jak każdy punkt na wyjeździe, tak i ten z meczu z Wisłą trzeba szanować, ale czujemy lekki niedosyt, bo po tej strzelonej przez nas bramce fizycznie czuliśmy się dobrze i wiedzieliśmy, że im dłużej to spotkanie będzie trwało, to będą się pojawiać sytuacje bramkowe dla nas. Tak, że jest niedosyt, ale z drugiej strony po niefortunnym rozpoczęciu tej drugiej połowy i stracie przez nas bramki, ten punkt trzeba szanować.

» Jak ocenić to spotkanie?
– W pierwszej połowie nie wszystko nam wychodziło. Nie graliśmy tego, co sobie zaplanowaliśmy. Po przerwę, mimo tego straconego gola, to graliśmy już lepiej. Z tej połowy trzeba wyciągnąć pozytywy, a z pierwszej wyciągnąć odpowiednie wnioski.

» Teraz przed wami meczu u siebie w piątek z Zagłębiem Lubin. Jak będzie w tym spotkaniu?
– Nie będzie łatwo jak z każdym rywalem. Drugą kolejkę będziemy chcieli rozpocząć od zwycięstwa gospodarzy. Mam nadzieję, że pomogą nam w tym nasi kibice. Chcemy zrobić z zabrzańskiego stadionu twierdzę, bo tego w poprzednim sezonie nam brakowało.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]