Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Nasz pomysł na to spotkanie pokazaliśmy w pierwszych minutach, gdy David Kopacz przejął piłkę i wychodził sam na sam z bramkarzem. Przygotowywaliśmy się pod taką grę i szkoda, że tak szybko straciliśmy bramkę. To zmieniło obraz meczu, musieliśmy zmienić nasze ustawienie. Mieliśmy swoje okazje, ale ich wykorzystywanie jest właśnie elementem, nad którym sporo pracujemy. Niestety, nie jest to takie proste, a samo stwarzanie sytuacji to zbyt mało.

Ireneusz Mamrot (trener Jagielloni): - Ten mecz kosztował nas dużo zdrowia. To piłkarskie szczęście było jednak przy nas, a ewidentnie brakowało nam tego w poprzednich starciach. Kluczowy moment był przy wyniku 2:1, gdy Górnik miał swój dobry czas i atakował. Wówczas niezwykle istotne okazały się dwie rzeczy. Po pierwsze bardzo chciałbym podziękować kibicom, którzy widzieli, że nie jest nam łatwo i bardzo nam pomogli swoim dopingiem. Po drugie, wykorzystaliśmy już pierwszą sytuację na 3:1 i to uspokoiło grę.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online