Adam Orn Arnarson wrócił do gry ()

Ze względu na problemy zdrowotne Adam Orn Arnarson nie zagrał w pierwszych meczach sezonu. Islandzki obrońca Górnika wrócił już do treningów i ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.
W ostatnim meczu poprzedniego sezonu Arnarson doznał kontuzji pachwiny. Z tego powodu nie brał udziału w obu zgrupowaniach klubu, które odbyły się w Wodzisławiu Śląskim i Poznaniu. W tym czasie przechodził rehabilitację.
Na początku sierpnia Islandczyk wznowił treningi. Najpierw ćwiczył indywidualnie pod okiem klubowych fizjoterapeutów. Jak poinformowała oficjalna strona Górnika, piłkarz jest już gotowy do gry i ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego przed kolejnym meczem PKO Ekstraklasy z Koroną Kielce, który zaplanowany jest na sobotę 24 sierpnia (godz. 15:00).Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online