Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Vitezslav Lavicka (trener Śląska): "Nie mógł dziś zagrać z powodu przeciążenia kolana nasz kapitan Krzysztof Mączyński, ale był z drużyną na stadionie. Od naszych napastników oczekujemy liczb. Obaj byli dziś blisko zdobycia bramek, mieli sytuacje mogące dać różnice w tym meczu. Brakuje nam jakości i efektywności w ostatniej części akcji. Bardzo blisko zdobycia gola był też Przemek Płacheta. Wykorzystał swoją szybkość, ale brak mu jeszcze doświadczenia. Ogólnie jestem zadowolony z tego jak wyglądała nasza gra, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Nie jestem natomiast zadowolony z efektywności. Szanujemy zdobyty punkt, bo wszyscy wiemy jak trudno się gra na stadionie Górnika".

Marcin Brosz (trener Górnika): "W pierwszej połowie staraliśmy się odbierać piłki bliżej własnej bramki i wykorzystywać z przodu Igora Angulo. Taktyka jest jednak wtedy dobra, kiedy przynosi efekty, a tych odbiorów nie było tak dużo jak liczyliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy tak jak chcemy. Staraliśmy się rozerwać zespół Śląska, zmienialiśmy strony przy akcjach, jednak sytuacji było zbyt mało, aby komplet punktów został w Zabrzu. Szanse miały nam otwierać dzisiaj strzały z dystansu, ale też było ich zbyt mało".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online