Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Musimy być zadowoleni ze zdobytego punktu. Oba zespoły miały swoje sytuacje. Górnik po stracie gola był zdeterminowany, by wyrównać. Nam w tym momencie brakowało utrzymania się przy piłce i stworzenia sytuacji, która może dałaby nam drugą bramkę. Nie udało się dowieźć tego zwycięstwa do końca, ale w Zabrzu nie jest łatwo o punkty. 

Marcin Brosz (trener Górnika): - W ostatnich 20 minutach meczu widzieliśmy takiego Górnika, jakiego chcemy oglądać. Wiadomo, że to była gra na dużym ryzyku, ale to dla niej przychodzą na stadion kibice. Ludzie nam dają odpowiedź, w meczu z ŁKS było ich na trybunach mniej niż na poprzednim spotkaniu z Lechem. Musimy grać efektownie i efektywnie. 20 minut to za mało i mamy o to do siebie pretensje. Szkoda niewykorzystanych sytuacji i straconej bramki. Musimy się skoncentrować na skuteczności i na wykończeniu akcji. Co do decyzji sędziów, to jest VAR.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online