Górnik ma nowego sponsora ()

Górnik Zabrze będzie wspierał Węglokoks. Umowa została podpisana w środę. - Z wielkim klubem wiążą się tylko wielkie firmy – powiedział Dariusz Czernik, który w poniedziałek został nowym prezesem Górnika.
Logo firmy, która zrzesza przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego, znajdzie się z tyłu koszulki piłkarzy zabrzańskiej drużyny. - Jesteśmy z tyłu koszulki, bo przód jest zajęty. Wiążemy się z Górnikiem, bo możemy w ten sposób dotrzeć do wielu nowych partnerów biznesowych. To czołowy klub piłkarski w województwie śląskim, mający tutaj bardzo wielu kibiców, ale także sporo fanów za granicą, między innymi w Czechach, gdzie działamy. Klub ma też dużą rozpoznawalność na rynku niemieckim, gdzie współpracujemy – tłumaczył Tomasz Heryszek, prezes zarządu Węglokoks S.A.
Umowa została podpisana do końca sezonu. - Jesteśmy przygotowani na współpracę długoterminową – dodawał Heryszek.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]