Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Wynik 0:0, ale od pierwszej do ostatniej minuty obie drużyny dążyły do tego, aby wygrać. Emocji dużo, brakło tylko bramek. Było to bardzo wyrównane spotkanie. Nikt nie kalkulował. Było kilka newralgicznych momentów. Pierwsza to akcja Wolsztyńskiego i Angulo. Ostatnio w meczu z Koroną taką wykorzystaliśmy i wtedy spotkanie się odmieniło. Tego nam dzisiaj zabrakło. Druga okazja to zgranie Kopacza do Jirki. Tak chcemy grać, w tej akcji wszystko było zrobione w tempo. Trzeba też przypomnieć interwencję Chudego, tam decydowały ułamki sekund i dla nas ta sytuacja szczęśliwie się skończyła”.

Mirosław Smyła (trener Korony Kielce): "Jest początek lutego. Graliśmy na dość trudnym boisku. Było grząsko i to powodowało, że obydwu drużynom było ciężko grać. Oprócz walki, obejrzeliśmy kilka ciekawych sytuacji, z jednej i z drugiej strony. Mam nadzieję, że kibice się nie nudzili, mimo wyniku 0:0. Cenimy ten punkt z bezpośrednim rywalem. Górnik w kilku momentach pokazał, że ma ciekawych, wartościowych piłkarzy. Z naszej strony zagraliśmy bardzo dobre 30 minut drugiej połowy. Esencją tego był piękny strzał Pacindy. Niestety bramkarz stanął na wysokości zadania. W końcówce to my się ratowaliśmy, ale od tego mamy piłkarzy. Już od dzisiaj zaczynamy przygotowania do spotkania w Białymstoku.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]