Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Zdawaliśmy sobie sprawę, że grając na Bułgarskiej i stwarzając sobie sytuacje, ważne będzie ich wykorzystywanie. Szkoda, że w pierwszej połowie nie udało nam się inaczej rozegrać tego spotkania. Natomiast w drugiej części meczu kluczowa była bramka Kamila Jóźwiaka. Ten mecz wyglądał trochę tak, że kto strzelił bramkę, przejmował inicjatywę. Po stracie drugiego gola mój zespół musiał się odkryć, a w końcówce już zaryzykowaliśmy. Wpuściliśmy na boisko trójkę ofensywnych piłkarzy i liczyliśmy, że jeszcze uda się "złapać" kontakt. Było to jednak kosztem środka pola, gdzie Lech przejął kontrolę".

Dariusz Żuraw (trener Lecha): "Rozpoczęliśmy to spotkanie od wysokiego "C" i moi piłkarze myśleli, że już potem będzie już tak pięknie. Niestety, tak nie było. W pierwszej połowie mieliśmy spore problemy, nie potrafiliśmy zebrać długiej piłki, byliśmy zbyt daleko od przeciwnika. Wiedzieliśmy, że nie możemy dać Górnikowi się rozbujać, bo to jest zespół, który jak ma trochę miejsca, to potrafi dobrze zagrać piłkę do przodu. Analizowaliśmy ich grę i wiedzieliśmy, że są groźni w ataku. Udawało nam się to przez te pierwsze kilkanaście minut, ale potem ta gra nam już nie wychodziła.
- Całe szczęście, że do przerwy Górnik nie strzelił nic więcej, bo mielibyśmy spore problemy. Po korektach w przerwie udało się powrócić do takiej gry, jakiej byśmy sobie życzyli. Graliśmy lepiej w obronie i w ataku, bliżej przeciwnika i to spowodowało, że tych akcji mieliśmy coraz więcej".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]