Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Michał Probierz (trener Cracovii): "Piłka nożna to taka gra, w której trzeba zdobywać bramki. Mogliśmy się dzisiaj o kilka pokusić, bo stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, ale zabrakło nam skuteczności. Walczyliśmy do końca o strzelenie gola, przegraliśmy spotkanie 2:3, które było dla kibiców bardzo ciekawe. Liczyliśmy, że w tych ważnych meczach zdobędziemy punkty, tymczasem doznaliśmy czterech porażek. To bolesne, ale nie ma się co rozczulać. Sztuką jest się z tego podnieść. Teraz czeka nas we wtorek ciężki bój w Pucharze Polski w Tychach. Janusz Gol grał wcześniej z chorobą i dlatego postanowiliśmy mu dać dzisiaj odpocząć".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Najlepszym obrazkiem tego spotkania jest Stavros Vassilantonopoulos, który grał ze złamanym nosem, ciągle ciekła mu krew, ale nie dało się go ściągnąć z boiska. W ciągu sześciu dni rozegraliśmy trzy ciężkie mecze i to było widać. Zaangażowaniem, charakterem i wolą walki wygraliśmy z zespołem, który walczy o mistrzostwo Polski. Cracovia miała okazję, by podwyższyć prowadzenie na 2:0, ale Martin Chudy wybronił genialnie. Końcówka była dramatyczna, ale dostarczyła nam wszystkim ogromnie dużo radości. Nasz sztab medyczny ocenia teraz stan zdrowia zawodników. Jest parę urazów, które uda się zszyć od ręki, ale w niektórych przypadkach trzeba będzie wykonać badania".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online