Łukasz Wolsztyński zerwał więzadło krzyżowe ()

Pomocnik Górnika Łukasz Wolsztyński zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i czeka go około półroczna przerwa w treningach. - Poprzednio Łukasz Wolsztyński przeszedł operację we Włoszech. - Wiadomo, że teraz cały proces leczenia odbędzie się w Polsce – przyznaje prezes Górnika, Dariusz Czernik. 
Dziesięć dni temu w meczu z Cracovią (3:2) zawodnik zabrzańskiej drużyny doznał kontuzji. Nie był przez nikogo atakowany, ale poczuł ból w nodze, usiadł na murawie, a po zaledwie trzydziestu minutach gry musiał opuścić boisko. Od tamtej pory nie trenował, tylko przechodził kolejne badania. - Łukasz ma zerwane więzadła krzyżowe i czeka go długa przerwa w grze – zdradza prezes Górnika Dariusz Czernik.
wa lata temu pomocnik doznał takiej samej kontuzji, operację przeszedł w Rzymie pod kierownictwem specjalisty profesora Piera Paolo Marianiego. - Wiadomo, że teraz cały proces leczenia odbędzie się w Polsce. Łukasza czeka około półroczna przerwa w grze – dodaje szef zabrzańskiego klubu.
W tym sezonie ligowym ofensywny pomocnik strzelił dwa gole i zaliczył pięć asyst – najwięcej w drużynie.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]