Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:2 (1:0) ()

W meczu 31. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie 3:2 (1:0) z Koroną Kielce. Bramki: Giórgos Giakoumákis (18.), Ognjen Gnjatić (86. - s.), Igor Angulo (90.) - Petteri Forsell (59.), Grzegorz Szymusik (79.).
Żółte kartki: Krawczyk, Procházka - Tzimópoulos, Gnjatić, Radin, Żubrowski. Czerwone kartki: Alasana Manneh (57. minuta, Górnik, za uderzenie przeciwnika) - Marcin Cebula (57. minuta, Korona, za uderzenie przeciwnika). Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa). Widzów: 4173.

Górnik: 84. Martin Chudý - 28. Stávros Vassilantonópoulos, 2. Przemysław Wiśniewski, 14. Michał Koj, 64. Erik Janža - 33. Erik Jirka (80, 45. Adam Ryczkowski), 8. Alasana Manneh, 15. Roman Procházka, 21. Piotr Krawczyk (55, 17. Igor Angulo), 9. Jesús Jiménez - 11. Giórgos Giakoumákis (60, 44. Filip Bainović).

Korona: 88. Marek Kozioł - 25. Grzegorz Szymusik, 4. Themistoklís Tzimópoulos, 6. Ognjen Gnjatić, 11. Michael Gardawski - 10. Jacek Kiełb (67, 27. Matej Pučko), 14. Jakub Żubrowski, 8. Milan Radin, 70. Petteri Forsell, 7. Marcin Cebula - 72. Michal Papadopulos (85, 23. Uroš Đuranović).