Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Artur Skowronek (trener Wisły): - Pierwsza połowa do zapomnienia. Na pewno nie zagraliśmy jej tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Cieszę się z postawy piłkarzy w drugiej połowie. To kierunek, jaki chcemy obrać. Myślę tutaj o pressingu, ale też o operowaniu piłką. Tu była zdecydowana poprawa. Przerwa dużo nam dała. Potrafiliśmy przekazać sobie ogromny impuls na boisku od początku drugiej połowy. Opłaca się ta droga i opłaca się nią dalej iść.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Kluczem było zdobycie bramki. Tego nam zabrakło w pierwszej połowie, w której graliśmy tak intensywnie. Dlatego druga połowa wyglądała zdecydowanie inaczej niż pierwsza. Naszym pomysłem było narzucenie tempa w pierwszej połowie. Chcieliśmy stwarzać sytuacje i je mieliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że te sytuacje trzeba wykorzystywać i tego nam zabrakło. W drugiej połowie popełniliśmy błąd, który kosztował nas bramkę. Do końca byliśmy w grze, chcieliśmy zdobyć wyrównującą bramkę. Nie mieliśmy stuprocentowych sytuacji do tego, ale byliśmy blisko bramki Lisa. Staraliśmy się to robić i szkoda, że którejś z wrzutek czy strzałów z dystansu nie wykonaliśmy lepiej.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]