Igor Angulo: Najlepsze lata w mojej karierze ()

>> Jak oceni pan swój czteroletni okres pobytu w Górniku?
Igor Angulo: – Przede wszystkim chciałem podziękować za wszystko pracownikom klubu, trenerom, kolegom, naszym kibicom, wszystkim. Byłem tutaj cztery lata i spędziłem w Zabrzu najlepsza lata w mojej karierze. Bez nich moja kariera w Górniku nie byłaby tak dobra, nie byłaby tak udana. Nigdy nie zapomnę Górnika! Zawsze jak mogłem to starałem się pomóc drużynie na boisku, a od niedzieli będę jej wiernym kibicem.

>> Który z momentów gry w Zabrzu najbardziej zapadł panu w pamięci?
– Chyba, podobnie jak mówi Szymon Matuszek, dzień awansu do ekstraklasy i trafienie w meczu z Wisłą w Puławach, które dało nam awans. To zmieniło wszystko, a teraz zarówno ja, jak i klub jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy.

>> Co dalej? Gdzie będzie pan kontynuował swoją karierę?
– Jest kilka propozycji, ale na razie za wiele nie chciałbym o nich mówić, bo póki co najważniejszy jest sobotni mecz z Zagłębiem Lubin. Chcemy się w nim zaprezentować z jak najlepszej strony, no i wygrać.

>> Będzie pan grał w Europie czy na innym kontynencie?
– O wszystkim dowiecie się w przyszłym tygodniu. Nie rozważałem możliwości pozostania w Polsce, bo ciężko byłoby mi tutaj grać w innym klubie niż Górnik. Mam kilka propozycji, kilka ofert, ale na szczegóły jeszcze za wcześnie. Teraz najważniejszy jest nasz ostatni ligowy mecz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]