Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Martin Ševela (trener Zagłębia): - Dobrze poruszaliśmy się na boisku, była aktywność, przeprowadziliśmy piękne, ofensywne akcje. Po jednej z nich zdobyliśmy gola. Chłopcy pokazali charakter. To był ostatni mecz sezonu, znaleźliśmy u siebie na niego motywację. To ważna rzecz przed następnymi rozgrywkami. Trzeba zaznaczyć, że w pierwszej połowie Konrad Forenc miał trzy magiczne obrony. Jesteśmy szczęśliwi. Teraz zrobimy sobie krótkie wakacje, naładujemy baterie i wierzę, że przygotujemy się tak, że będziemy grali o górną ósemkę tabeli.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chcieliśmy skończyć ten sezon zdecydowanie inaczej. Liczyliśmy na to, że punkty zostaną w Zabrzu. Nie udało się. Nie chciałbym jednak, żeby ostatnie spotkanie zadecydowało o obrazie całego sezonu. Dostarczyliśmy w tym sezonie sporo emocji. Chciałbym, aby w pamięci pozostały tylko pozytywne momenty. Chcieliśmy dzisiaj zdominować środek pola, zneutralizować Filipa Starzyńskiego. Dlatego przesunęliśmy naszych defensywnych pomocników trochę wyżej. Do przerwy przegrywaliśmy, zrobiliśmy zmiany, ale i to nie pomogło. W końcowych fragmentach mogliśmy zdobyć bramkę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]