Górnik będzie mieć nowego szefa skautów ()

Nowym szefem skautów Górnika Zabrze ma zostać Łukasz Piworowicz. Celem klubu ma być pozyskiwanie wiedzy na temat wszystkich piłkarzy do 24. roku życia grających od PKO Ekstraklasy do IV ligi.
Górnik chce położyć nacisk na skauting. Po odejściu z klubu Jakuba Komandera na stanowisku szefa tego działu pozostawał vacat. Taki stan ma potrwać już niedługo, a nowym szefem skautów zostanie Łukasz Piworowicz. 
W przeszłości pracował jako dyrektor sportowy Piasta Gliwice i Rakowa. W marcu ubiegłego roku na własną prośbę rozwiązał kontrakt w Częstochowie.
A co znaczy, że Górnik ma poświęcić dużo uwagi skautingowi? W założeniu jego przedstawiciele mają wiedzieć o każdym piłkarzu od ekstraklasy do IV ligi do 24. roku życia. Również drużyny juniorów z najwyższych lig U-18, U-17 i U-15 będą monitorowane przez przedstawicieli zabrzańskiego klubu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]