Totolotek PP: Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią ()

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 1/32 Totolotek Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia (czwartek) o godzinie 20:30. Pierwszy etap sprzedaży zarezerwowany jest dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/20 oraz członków programu "Trójkolorowi". 

Posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu otrzymają bilet na mecz z Jagiellonią za darmo. Mają oni również pierwszeństwo w wyborze miejsc. Prawo to przysługuje do piątku (8 sierpnia) do północy. Z pierwszeństwa mogą korzystać również członkowie programu "Trójkolorowi", dla których Klub tradycyjnie przygotował rabat w wysokości 10%.

W związku z sytuacją epidemiologiczną sprzedaż biletów prowadzona jest tylko drogą internetową za pośrednictwem strony - www.bilety.arenazabrze.pl

Najważniejsze informacje

- Pojemność stadionu według najnowszego rozporządzenia wynosi: 10 270 miejsc.*

- Sektor Rodzinny znajduje się na sektorach A06 i A07. Bilet ulgowy na sektor rodzinny przysługuje dzieciom do lat 15.

- Osoby, które posiadały karnet na sezon lub rundę wiosenną 2019/20 otrzymają bilet na mecz z Jagiellonią Białystok za darmo. Będą mogły też wybrać sobie miejsce na stadionie w pierwszej kolejności.

- Dzieci do lat 3. ( roczniki: 2018, 2019, 2020) wchodzą na mecze za darmo (zajmując miejsca „na kolanach” opiekuna) na podstawie dokumentu potwierdzającego rok urodzenia dziecka.

* - ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju, pojemność stadionu może ulec zmianie.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]