Erik Jirka odejdzie z Górnika? ()

Jak donosi "Super Express" Erik Jirka jest bliski odejścia z Górnika Zabrze. Podobno ma niezłe propozycje z Niemiec i Hiszpanii.
Propozycja z Hiszpanii związana jest z grą w jednym z klubów występującego w Segunda Division. Erik Jirka podobno właśnie nad nią się zastanawia. To mocna liga i oferta może być kusząca. 
Sprawa ma się wyjaśnić dość szybko. Przypomnijmy, że Słowak trafił do Górnika zimą na zasadzie wypożyczenia z Crvenej Zvezdy Belgrad.
Górnik Zabrze, gdyby chciał zatrzymać słowackiego pomocnika, musiałby zapłacić 600 tys. euro, gdyż w kontraktowej umowie jest klauzula, która umożliwia Górnikowi kupno zawodnika właśnie za taką kwotę. Czy takie pieniądze znajdą się w klubie?
Trzeba pamiętać, że klub chciałby zatrzymać u siebie również innych graczy. Chodzi o Stavrosa Vassilantonopoulosa i Giorgiosa Giakoumakisa.
Jak będzie z Jirką wkrótce się przekonamy.
Strona transfermarkt.pl obecnie wycenia Erika Jirkę na ok. 550 tys. euro. Gdy przychodził do Zabrza była to kwota 700 tys. euro.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]