Duet rodzinny

Dosyć niespodziewanie to Górnik zafundował kibicom dwa transferowe hity. Pierwszym było oddanie Andrzeja Niedzielana do Grodziska w celu ratowania budżetu. Drugim sprowadzenie na Roosevelta Marka Koźmińskiego. Bez tego pierwszego Górnik miałby duży problem w związaniu końca z końcem. Z tym drugim? Powinny skorzystać wszystkie strony. Koźmiński chce wrócić do kadry, co jest bardzo możliwe, skoro już na pierwszy mecz do Zabrza wybiera się Paweł Janas. Młodzież Górnika może dostać bezpłatną lekcję profesjonalizmu, która zawsze się przyda.

Górnik, choć stracił jeszcze Kriżanaca i Bledzewskiego, po bardzo dobrej jesieni bez kłopotu powinien utrzymać się w lidze. Gra idzie jednak o większą stawkę i w tym meczu pojawienie się ,,Kozy" może być jeszcze ważniejsze niż jego gra w lidze. Zima pokazała, że dobry wujek z walizką pieniędzy nie przyjdzie. W najbliższych dniach miasto zadecyduje czy przejąć akcje spółki. W gabinetach leży gotowy projekt pięknego stadionu, jednak na razie istniejący obiekt nie gwarantuje przyznania licencji. Koźmiński-junior, którego w końcu zatrudnił ojciec, nie ukrywa, że grając będzie przyglądał się klubowi i generalnie naszej piłce, w którą chce inwestować, a ten rodzinny duet ma wszystko co potrzebne, by zbudować solidny i przyzwoicie funkcjonujący klub. Pieniądze, kontakty, a do tego ogromną wiedzę o polskim i profesjonalnym futbolu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online