Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - W pierwszej połowie szkoda tych pierwszych fragmentów, ale końcówka to już były stwarzane sytuacje i odpowiedzialna gra z tyłu. Natomiast był moment w drugiej połowie, kiedy tak naprawdę ważyły się losy meczu, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i w konsekwencji straciliśmy drugą bramkę. Niestety, przed końcem pierwszej połowy nasi rywale dostali rzut karny i do przerwy remisowaliśmy. Jaki był klucz do zwycięstwa? Przede wszystkim musieliśmy dorównać Górnikowi podejściem, zaangażowaniem i poświęceniem, bo to było kluczowe. Chcieliśmy żeby o końcowym wyniku zadecydowały umiejętności. Górnik jest najbardziej waleczną i najwięcej biegającą drużyną w Ekstraklasie. W ten sposób zabrzanie niwelują pewne niedoskonałości. Jest to młoda drużyna, a niektórzy jej piłkarze dopiero uczą się gry na najwyższym poziomie. Cieszę się, że moi zawodnicy dorównali Górnikowi swoją walecznością.

Marcin Brosz (trener Górnika): - W pierwszej połowie szkoda tych pierwszych fragmentów, ale końcówka to już były stwarzane sytuacje i odpowiedzialna gra z tyłu. Natomiast był moment w drugiej połowie, kiedy tak naprawdę ważyły się losy meczu, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i w konsekwencji straciliśmy drugą bramkę.

źródło: gol24.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]