ePNA: Alasana Manneh wystąpił w reprezentacji Gambii ()

Pomocnik Górnik Zabrze, Alasana Manneh wystąpił w reprezentacji Gambii w wygranym 1:0 (0:0) meczu 5. kolejki grupy D eliminacji Pucharu Narodów Afryki z Angolą. 22-letni pomocnik grał do końca pierwszej połowy, a w przerwie zmienił go Bubacarr Trawally. Dzięki temu zwycięstwu, a także porażce DR Konga z Gabonem, Gambia po raz pierwszy w historii awansowała do turnieju finałowego Pucharu Narodów Afryki.
Turniej finałowy odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2022 roku w Kamerunie.

źródło: 90minut.pl

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]