Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jan Urban (trener Górnika): – Podeszliśmy ze zbyt dużym respektem do Pogoni. Widać było, że Pogoń jest w formie, ale respekt był zbyt duży i Pogoń nas zdominowała. W przerwie o tym rozmawialiśmy. Na początku drugiej połowie było lepiej, ale tylko do drugiej bramki. Potem znów zostaliśmy zdominowani i Pogoń zasłużenie wygrała ten mecz. Lukas Podolski trenuje z nami dwa tygodnie, ale jego przygotowanie nie wskazuje, by to był ten moment by mógł zagrać w ekstraklasie. On wie, że to nie jest ten moment, bardzo chce zagrać ale stanie się to dopiero gdy będzie na to gotowy.

Kosta Runjaić (trener Pogoni): - Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy. Bardzo płynnie, w pełni dominując, dużo się ruszaliśmy. Nie było łatwo strzelić pierwszej bramki. Górnik wyprowadzał kontry, stwarzał sytuacje. Mimo wszystko wyczekaliśmy i strzeliliśmy ładną bramkę na 1:0. Można było jeszcze w pierwszej części podwyższyć prowadzenie. W drugiej części mecz był bardziej wyrównany. Mimo wszystko nie przypominam sobie, by Górnik wypracował jakąkolwiek sytuację. Cieszę się z bardzo pięknej bramki Kacpra Kozłowskiego. Szkoda, że później nie graliśmy tak dokładnie i nie zadaliśmy ciosu ostatecznego.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]