Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Lechem ()

Już w najbliższy piątek Górnik rozegra pierwsze domowe spotkanie nowego sezony PKO BP Ekstraklasy. O godz. 12:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.
Przypominamy, że zgodnie z ograniczeniami związanymi z pandemią do dyspozycji kibiców jest 50 % miejsc na zabrzańskiej Arenie (12 232 miejsca). Po osiągnięciu limitu liczba miejsc może się zwiększyć, bowiem uruchomiona zostanie dodatkowa pula biletów, po odjęciu osób w pełni zaszczepionych. 

Sprzedaż została uruchomiona równolegle stacjonarnie oraz w internecie. Stacjonarnie po bilety zapraszamy do Kasy Niebieskiej (czynna od 12:00 do 17:00). Sprzedaż internetowa będzie odbywała się za pośrednictwem strony bilety.gornikzabrze.pl.

UWAGA: Posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu, którzy nie skorzystali z opcji przedłużenia karnetu, są uprawnione do nabycia darmowych wejściówek. Aby skorzystać ze wspomnianych biletów należy skontaktować się mailowo z działem sprzedaży pod adresem ticketing@gornikzabrze.pl

W kasie niebieskiej będzie można nabyć również bilety parkingowe. Zaznaczamy, że nie będą one dostępne w sprzedaży internetowej. Zapewniamy jednak, że trwają prace, nad konfiguracją wersji on-line.

Z wejściem w nowy sezon wiąże się zmiana w zakresie systemu sprzedażowego. W związku z fuzją dotychczasowego operatora od nadchodzącego sezonu korzystamy z systemu EuroBilet firmy Vector Software.

Ważna informacja dla osób kupujących bilety przez internet: Aby zalogować się do systemu należy podać adres e-mail przypisany do konta, a następnie jako hasło wpisać PESEL, po czym Klient zostanie przekierowany do okna, w którym należy wpisać nowe hasło.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]