Superbet sponsorem głównym Górnika ()

Firma bukmacherska Superbet została sponsorem głównym klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. Umowa została podpisana na dwa lata z opcją przedłużenia na kolejne sezony.
W ramach zawartej umowy logotyp Superbet dynamicznie znajdzie się na koszulkach tuż pod numerami piłkarzy. Firma podaje, że to jej największa umowa sponsoringowa w Polsce. Kontrakt z Górnikiem Zabrze będzie dla firmy już czwartym na piłkarskim Śląsku, ale pierwszym na poziomie Ekstraklasy. Wcześniej partnerem Górnika był branżowy konkurent, czyli firma STS (umowa na lata 2018-2021).
Ekspozycja Superbet na koszulce meczowej ma być jednak większa i lepiej ulokowana, a zaangażowanie ma być jeszcze mocniej wykorzystywane.
- Możliwość eksponowania logotypu Superbet tuż obok nazwiska Podolski, to oczywiście miły dodatek. Pierwsze rozmowy z Górnikiem rozpoczęliśmy jednak przed zakomunikowaniem transferu Łukasza. To świadoma decyzja poparta analizą wielu czynników i podjęta w oparciu o nasze coraz większe aspiracje. Znów idziemy poziom wyżej - zdradza Adam Lamentowicz, country manager Superbet w Polsce.
Współpracę zakomunikowano dzień przed meczem Górnik - Lech za pośrednictwem social mediów, ale już w piątkowym spotkaniu piłkarze Jana Urbana zagrają z ekspozycją nowego sponsora na koszulkach i stadionie.
- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu po stronie naszego nowego sponsora, który w tym roku wykonał ogromny postęp biznesowy, marketingowy i produktowy w bardzo konkurencyjnej branży zakładów sportowych. Dziś wiem że będziemy wzajemnie motywować się do wspólnych działań i wzajemnie inspirować. Zaimponowała nam determinacja naszego nowego sponsora i bardzo profesjonalny sposób prowadzenia negocjacji. Jesteśmy przekonani, że to początek długiej i owocnej współpracy - mówi Dariusz Czernik, prezes Górnika Zabrze.
Superbet ma zakontraktowanych Jana Błachowicza, Jerzego Dudka czy Sławomira Peszkę jako ambasadorów marki. Podczas Euro 2020 firma zorganizowała akcje specjalne, w których do wygrania był milion złotych oraz zabytkowy i odrestaurowany Ford Mustang z 1965 roku. Do tego kilkanaście dni temu firma otworzyła Superbet Premium Store - w samym centrum Warszawy powstał punkt przyjmowania zakładów.

źródło: Górnik Zabrze SSA / wirtualnemedia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]