Ruszyła stacjonarna sprzedaż biletów na mecz z Piastem ()

Dzisiaj o godz. 11:00 ruszyła stacjonarna sprzedaż biletów na spotkanie Górnika z Piastem, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 20:00. Do dyspozycji zostało oddanych sześć stanowisk w dwóch kasach: BIAŁEJ ORAZ NIEBIESKIEJ. Kasy będą czynne w godzinach od 11:00 do 16:00.
Przypomnijmy, że mając na uwadze dobro kibiców i chęć odpowiedzi na ich potrzeby Klub nawiązał współpracę z renomowanym producentem oprogramowania, firmą Roboticket. Od piątku trwa internetowa sprzedaż biletów pod adresem www.bilety.gornikzabrze.pl.
Opcja zakupu parkingu podziemnego w systemie on-line zostanie oddana do użytku w ciągu najbliższych dni. Klub przypomina, że zamówione i opłacone przez internet karnety można odbierać w stadionowym Sklepie Kibica.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]