Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Adrian Gula (trener Wisły): - Oczywiście jestem zadowolony nie tylko z wyniku, ale również z tego, jak zespół funkcjonował. Cieszy też tak duże wsparcie naszych kibiców. Górnik to dobra drużyna, która wyróżnia się pewnością siebie. Tym bardziej jestem zadowolony z rezultatu. Zagraliśmy w innym ustawieniu, ale przyniosło to efekt. Dziękuję zawodnikom, że pokazali charakter. 

Jan Urban (trener Górnika): - Nie powinniśmy przegrać tego meczu. Owszem Wisła pierwsze 15 minut nieźle operowała piłką, nic groźnego z tego nie wynikało. Wyglądało, że raz my, raz oni, w zależności kto utrzymywał piłkę, przejmują kontrolę nad meczem. Byliśmy troszeczkę za daleko od rywala, a kiedy skróciliśmy ten dystans i byliśmy agresywni, to przejmowaliśmy inicjatywę. Piłka jest okrutna, jeżeli nie wykorzystujesz sytuacji, które stworzyliśmy. W drugiej połowie, po rykoszecie dostaliśmy bramkę, było gorzej, ponieważ kreowanie gry kosztowało nas trochę sił, ale uważam, że warto było. Wisła nabierała pewności siebie i lepiej grała. Owszem gdyby Lukas strzelił, pewnie poszlibyśmy za ciosem, niestety tak się nie stało. Nie mogę mieć dzisiaj pretensji do zespołu, jeśli chodzi o całą drużynę, to wydaje mi się, że było dobrze. Nie jesteśmy, aż tak mocni, ani dobrzy, żeby pomyśleć, że na pewno to wygramy. Zdajemy sobie sprawę, jaka jest polska liga, jak trzeba walczyć o każdy punkt. Ból jest większy, kiedy zasłużyłeś na coś więcej. Moim zdaniem dzisiaj tak było. Nie mam zamiaru dramatyzować, obyśmy grali tak w piłkę, stwarzali tyle sytuacji, na pewno w innych spotkaniach coś strzelimy. Możemy dzisiaj użyć tego słynnego stwierdzenia, że zabrakło skuteczności.

źródło: gol24.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]