Powrót Marcina Wodeckiego

Zaskakujący transfer. Nowym zawodnikiem górniczego klubu został nie kto inny, jak dobrze znany przy Roosevelta Marcin Wodecki. Doświadczony, bo 34-letni już piłkarz, podpisał z górniczym klubem 1,5 roczny kontrakt. Pochodzący z Rybnika zawodnik będzie jednak nie graczem pierwszej drużyny, a trzecioligowych rezerw. Ma tam pomagać młodszym graczom w rozwoju, treningach i samej grze. 
To już trzeci raz w jego karierze, kiedy trafia do górniczego klubu. Po raz pierwszy wylądował tam jako nastolatek w 2007 roku. Początkowo występował w Młodej Ekstraklasie. W lidze zadebiutował 8 marca 2008 roku w zwycięskim meczu z Jagiellonią Białystok 3:0, kiedy to w 73 minucie zmienił Dawida Jarkę. Ogółem w pierwszym roku występów w górniczych barwach zaliczył 13 ligowych spotkań.
Następnie trafił na rok do Odry Wodzisław, skąd powrócił do Zabrza w 2010. Tutaj w przeciągu 3 sezonów rozegrał 40 meczów w ekstraklasie, w których zdobył 6 bramek. Zabrze opuścił na przełomie lat 2012/2013 trafiając do Podbeskidzia Bielsko-Biała, będącym dla niego ostatnim ekstraklasowym klubem. W sumie zaliczył 105 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej i strzelił w nich 13 goli. Jesienią grał w trzecioligowej Odrze Wodzisław.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]