Rośnie zainteresowanie Dariuszem Stalmachem

Jeszcze przed wyjazdem zabrzan na obóz do Belek, 16-letni Dariusz Stalmach znalazł się na celowniku czołowych klubów z Włoch (Milan, Roma, Fiorentina) czy austriackiego RB Salzburg. W grę wchodzą też kluby ze Szwajcarii i Chorwacji.
– Przychodzą do nas konkretne oferty za Darka Stalmacha, ale nie są one dla nas i piłkarza satysfakcjonujące. Spokojnie patrzymy na niego i chcemy, żeby się jak najlepiej rozwijał. Trener Urban też podkreśla, że chłopak potrzebuje czasu do rozwoju. Nie na zasadzie, że rzucimy go od razu na głęboką wodę. To podejście szkoleniowca bardzo nam pasuje – mówi Małgorzata Miller-Gogolińska z zarządu Górnika.
– Jest z Zabrza, co jest dla nas bardzo istotne, bo chcemy, żeby ta identyfikacja z klubem była jak największa. O to nam chodzi – dodaje inny z członków zarządu zabrzańskiego klubu Tomasz Masoń.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]