Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Urban (trener Górnika): - Niesamowity mecz. Wydaje mi się, że my graliśmy, a Wisła strzelała bramki. Po pierwszej połowie było 2:0, a tak naprawdę gospodarze wypracowali jedną okazję. Jeśli jednak nie wykorzystujemy takich szans, jakie mieliśmy, trudno oczekiwać, że zejdziemy na przerwę z dodatnim bilansem. Do końca wierzyłem, że uda nam się zapunktować. Oczywiście za łatwo traciliśmy gole, ale w aspekcie ofensywnym wyglądało to naprawdę dobrze. Chciałbym, żeby Górnik zawsze grał tak widowiskowo. Musimy być jednak skuteczniejsi, bo trudno nam będzie w jakimkolwiek meczu stworzyć więcej sytuacji.

Pavol Stano (trener Wisły): - Początek był trochę nerwowy, lecz z upływem czasu nasza gra się poprawiała. W drugiej połowie oglądaliśmy spotkanie do jednej bramki - naszej. Górnik grał z wiatrem, do tego sporo ryzykował. My musieliśmy to eliminować właściwym ustawieniem w tyłach. Goście mieli znacznie więcej okazji, po części było to efektem korzystnego dla nas wyniku. Trzeba się cieszyć z trzech punktów, bo w kontekście całego sezonu są bardzo ważne.

źródło: sportowefakty,wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]