Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

15 maja (niedziela) o godzinie 15:00 Górnik podejmie na własnym boisku Górnika Łęczna w meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Właśnie została uruchomiona sprzedaż biletów na to ostatnie w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością. Warto dodać, że Klub przygotował specjalną ofertę! Szczegóły poniżej. 

Sprzedaż prowadzona jest zarówno w formie stacjonarnej, jak i internetowo za pośrednictwem witryny bilety.gornikzabrze.pl. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania wejściówek.

UWAGA: Z OKAZJI OSTATNIEGO MECZU W TYM SEZONIE NA ARENIE ZABRZE IM. ERNESTA POHLA, KLUB PRZYGOTOWAŁ SPECJALNĄ OFERTĘ. DOTYCZY ONA MIEJSC NA TRYBUNIE PÓŁNOCNEJ. KORZYSTAJĄC ZE SPECJALNEGO KODU RABATOWEGO BĘDZIECIE MOGLI NABYĆ WEJŚCIÓWKI NA TRYBUNĘ PÓŁNOCNĄ 50% TANIEJ.

Trybuna północna obejmuje sektory oznaczone literą A. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów biletów na Trybunie Północnej. Aby z niej skorzystać należy wpisać wspomniany kod (1948) w odpowiednie okienko podczas zakupu biletu w systemie online.

Tych, którzy jednak z różnych względów preferują sprzedaż tradycyjną informujemy, że bilety można nabyć w następujących punktach:

- Sklep Kibica na Arenie Zabrze (czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00)
- Kasa Biała (czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00)
- Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00)
- Salon partnerski w Galerii Zabrze (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00).

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]